czwartek, 14 lipiec 2016 20:05

Jak zostać modelem?

Wprowadzone przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Facet w Serwis24.info Facet w Serwis24.info Zdj. KarolJuchniewicz.pl/Galeria

 

Od wielu lat modeling stał się marzeniem wielu chłopców i mężczyzn. Wśród nich znajdziemy na palcach obu rąk tych wytrwałych zapaleńców swoich własnych marzeń na drodze do ich spełnienia.

Czy słyszeliście legendy, że aby zostać modelem, trzeba naprawdę bardzo dobrze wyglądać, "mieć kaloryfer" albo ładnie ukształtowane ciało i olśniewająco-biało uśmiech? :)


Jak widzicie na powyższym zdjęciu to wcale nieprawda! :) Najważniejsze do kochać to, co się robi i poczuć w sobie samym, urodę , sex appeal, pewność siebie praz pogodę Ducha. No i przede wszystkim być cierpliwym i wytrwałym w drodze do wyznaczonych celów. Ale po kolei...


Do modelingu 1 krok - "wizualizacja celów"

Jeśli naprawdę chcesz zostać: modelem, to dokładnie jak w przypadku innych zawodów, pasji, czy marzeń, musisz być cierpliwy, wytrwały i pewien sam siebie (tego, co chcesz osiągnąć).
Pomoże Ci w tym szczegółowa szczegółowa wizualizacja tych celów. Dlaczego chcesz zostać modelem? Co w tej pracy podoba Ci się najbardziej? Co z tego będziesz miał Ty, a co inni ludzie? :)


Do modelingu 2 krok - "czas na castingi"

 

Wiesz już na 100%, że chcesz zostać modelem?! To fantastycznie! :) Zatem teraz pora na Twoje solidnie przygotowania oraz ciężką i cierpliwą pracę - mianowicie: chodzenie na castingi i rejestrowanie się w najróżniejszych agencjach fotograficznych i modelingowych.

 

Do modelingu 3 krok - "nie zniechęcaj się"

 

Musisz być cierpliwy i wytrwały na drodze do swoich pragnień, marzeń i  ambicji. :) Słuchaj dokładnie rad fotografów albo pracowników z branży modelingowej. Nie obrażaj się. Miej dystans do siebie i swojego ciała. Pamiętaj, że nikt nie jest doskonały. Żaden człowiek. Ale każdy musi potrafić siebie zaakceptować i pokochać maksymalnie. Znajdź w sobie piękno i najfajniejsze punkty.

 

Do modelingu 4 krok - "szeroki uśmiech""

 

Naucz się uśmiechać: :-) ! Serio. To bardzo ważne, a wręcz esencjalne w tej branży. Piękny uśmiech to podstawa. A jeśli jest "od serca" to jest najpiękniejszy. Możesz go wyćwiczyć. Jeśli brak Ci z przodu jedynek - udaj się natychmiast do dentysty (nie zasłaniając się fobicznymi wymówkami). Jeśli Twój uśmiech ma smak cytryny - to zjedz cukierka! Naucz się żyć. Cieszyć, radować - oddychaj pełną piersią.

 

Do modelingu 5 krok - "jestem piękny/a"

 

Jestem piękny/a! Naprawdę. Każdy kto uwierzy w swój "sex appeal", staje się od razu mega sexy! :)

 

Do modelingu 6 krok - "wiara w siebie i nieskończoną Boską inteligencję"

 

W życiu możesz osiągnąć bardzo wiele; wystarczy tylko chcieć i włożyć wysiłek w działanie na korzyść swoich marzeń. Spróbuj, jakie to fajne! :)

 

Do modelingu 7 krok - "Marzenia się spełniają"

 

"Marzenia się spełniają, tylko mocno, mocno, mocno w nie wierz; ściskaj kciuki co sił, oczy zamknij też..." - śpiewa Majka Jeżowska. W życiu najważniejsze jest to, aby robić, to co się kocha. Z tego płynie uczciwość, energia, siła i sens. Warto odnaleźć własną drogą i być szczęśliwym. Czego też serdecznie Wam życzymy...

Czytany 1655 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 21 lipiec 2016 06:14
Serwis24.info

Redakcja Portalu Serwis24.info

Kontakt: Redakcja@Serwis24.info 

Strona: www.Serwis24.info
Zaloguj się, by skomentować